Praca

SPECJALISTA ds. e-COMMERCE

W związku z uruchomieniem nowych kanałów sprzedaży poszukujemy osób które dołączą do działu e-commerce którego zadaniem jest uruchomienie nowego sklepu online, migracja ofert między platformami ich utrzymanie oraz wdrażanie nowych produktów do sprzedaży.

Masz doświadczenie w branży e-commerce oraz wiedzę z zakresu IT?

Zapraszamy, dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:
  • wdrożenie wybranego sklepu online, konfiguracja oraz import danych z Allegro
  • integracja platform sprzedażowych Allegro, sklepu online oraz systemu magazynowego Asseco WAPRO-MAG
  • integracja sklepu online w kanale B2B (dropshipping) z wykorzystaniem wybranego sklepu online
  • monitorowanie poprawności przebiegu wszystkich procesów e-commerce
  • wprowadzanie nowych rozwiązań dla sprzedaży internetowej
  • wsparcie analityczne w zakresie sprzedaży, okresowych akcji, promocji i wyprzedaży
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • min 3 letnie doświadczenie w branży e-commerce – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość sprzedaży i promocji na platformie Allegro – warunek konieczny
  • doświadczenie poparte wdrożeniami w zakresie integracji Allegro z systemami magazynowymi np. WAPRO-MAG – warunek konieczny
  • dobra znajomość Baselinker lub EasyUploader – warunek konieczny
  • doświadczenie we wdrożeniach gotowych platform sprzedażowych Prestashop, Shoper, IdoSell, C-Store, Shopgold
  • umiejętność budowy zapytań SQL (raportów) na bazach MS SQL Server
  • znajomość MS Excel (makra) oraz obróbki masowej ilości danych (tekstu) w zakresie uzupełniania parametrów produktów
  • znajomość Google Analytics, Google AdWords, mechanizmów SEO/SEM będzie dodatkowym atutem
  • analiza ruchu na platformach sprzedażowych oraz zachowań użytkowników
  • umiejętność wykorzystania innych narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce
  • raportowanie efektów pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • systematyczność i doskonała organizacja pracy
  • otwartość i komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wykształcenie techniczne będzie dużym atutem
Oferta:
  • praca w solidnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowa na czas nieokreślony po 6 miesięcznym okresie próbnym
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • premia kwartalna uzależniona od osiąganych wyników w pracy
  • szkolenia m.in z branży e-commerce
  • niezbędne szkolenia branżowe
  • praca w godz. 8-16 pięć dni w tygodniu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miejsce pracy Łódź, ul. Rzgowska 100/102
Benefity:
  • karta FitProfit
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • udział w targach branżowych oraz wybranych szkolenia z branży e-commerce
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole
  • kontakt z najnowszymi produktami z zakresu elektroniki serwisowej
  • rabat na towary przez nas oferowane
  • udział w eventach firmowych
  • pyszna świeża kawa, ciastka, napoje bez ograniczeń
  • dodatki okolicznościowe na Święta
INFORMACJE DODATKOWE:

CV oraz LM prosimy kierować na adres email praca(małpa)reball.pl

Prosimy o podanie w Państwa LM dotychczasowego doświadczenia w branży e-commerce.