Kilka słów

O nas

Firma powstała w 2011 roku.

Nazwa nawiązuje do procesu reballingu układów BGA czyli procesu wymiany lutowia (kulek) pod procesorami BGA.

 

W 2006 roku Unia Europejska wydała dyrektywę zakazującą producentom elektroniki użytkowej stosowania ołowiu do produkcji sprzętu elektronicznego.

Zmusiło to producentów do używania podczas produkcji spoiwa będącego cyną z niewielką domieszką srebra i miedzi czyli po prostu spoiwa bezołowiowego.

Z uwagi na to iż spoiwo bezołowiowe jest twardsze, mniej elastyczne oraz bardziej podatne na utlenianie, prowadzi to dość częstych uszkodzeń kulek pod procesorami BGA a tym samym awarii np. konsol do gier czy sprzętu komputerowego.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, rozpoczęliśmy sprzedaż akcesoriów, sprzętu oraz stacji lutowniczych BGA do przeprowadzenia procesu wymiany kulek pod procesorami czyli tzw. procesu reballingu BGA.

Nie jest to jednak jedyna usterka, która występowała i  nadal występuje w sprzęcie elektronicznym.

Często stłuczona szybka telefonu czy zalany telefon również jest powodem wizyty w serwisie.

 

Dlatego też, nasza firma dostarcza kompleksowe rozwiązania serwisowe, sprzęt, akcesoria oraz chemię do profesjonalnych serwisów, fabryk, instytucji rządowych, jednostek oświatowych bądź naukowych.

Naszą ofertę ciągle rozszerzamy również o nowości, które pojawiają się na światowych rynkach usług serwisowych.

Bardzo często, jako pierwsi w Polsce oferujemy najnowsze rozwiązania wprowadzane do wielu branż serwisowych.

 

Nie chcąc pozostawać w tyle, na bieżąco obserwujemy nowe produkty, które prezentują najwięksi światowi producenci podzespołów elektronicznych.

Bywamy na branżowych targach sprzętu serwisowego oraz elektroniki użytkowej organizowanych na całym świecie.

 

Dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami w tej branży możemy zaoferować naszym klientom produkty najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach.

 

Nasz zespół składa się obecnie z kilkunastu osób, które każdego dnia obsługują Państwa zamówienia i przygotowują setki paczek dziennie.

 

Zaufało nam już przeszło 30000 klientów indywidualnych oraz firm w Polsce i całej Europie.