Praca

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

W związku z uruchomieniem nowych kanałów sprzedaży poszukujemy osób które dołączą do działu e-commerce którego zadaniem jest uruchomienie nowego sklepu online, migracja ofert między platformami ich utrzymanie oraz wdrażanie nowych produktów do sprzedaży.

Posiadasz wykształcenie techniczne, interesuje cię elektronika, fotografia?

Zapraszamy, dołącz naszego zespołu!

Obowiązki:
  • fotografowanie produktów z branży elektronicznej, przygotowywanie zdjęć, opisów oraz zarządzanie ofertami na platformach sprzedażowych tj. Allegro, sklep online – poziom specjalistyczny
  • uzupełnianie ofert o brakujące parametry oraz tłumaczenie opisów na język angielski
  • aktywne działanie ukierunkowane na rozwój nowych kanałów sprzedaży
  • wsparcie w zakresie okresowych akcji, promocji i wyprzedaży
  • monitorowanie i analiza rynku oraz nowych trendów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • opieka social media: facebook, youtube
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość platformy sprzedażowej Allegro – warunek konieczny
  • min 3 letnie doświadczenie w branży e-commerce
  • biegła znajomość fotografii produktowej oraz Photoshop/Gimp, Corel – warunek konieczny
  • dobra znajomość Baselinker, EasyUploader – warunek konieczny
  • umiejętność wyszukiwania informacji
  • raportowanie efektów pracy
  • systematyczność i doskonała organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • samodzielność w działaniu
  • otwartość i komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie techniczne lub wiedza z zakresu elektroniki mile widziana
  • preferowane osoby nie palące (dotyczy również e-papierosów)
Oferta:
  • praca w solidnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowa na czas nieokreślony po 6 miesięcznym okresie próbnym
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • premie uzależnione od osiąganych wyników w pracy
  • niezbędne szkolenia branżowe
  • praca w godz. 8-16 pięć dni w tygodniu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miejsce pracy Łódź, ul. Rzgowska 100/102
Benefity:
  • karta FitProfit
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • udział w targach branżowych oraz wybranych szkolenia z branży e-commerce
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole
  • kontakt z najnowszymi produktami z zakresu elektroniki serwisowej
  • rabat na towary przez nas oferowane
  • udział w eventach firmowych
  • pyszna świeża kawa, ciastka, napoje bez ograniczeń
  • dodatki okolicznościowe na Święta
INFORMACJE DODATKOWE:

CV oraz LM prosimy kierować na adres email praca(małpa)reball.pl

Prosimy o podanie w LM Państwa dotychczasowego doświadczenia w branży e-commerce.