Praca

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

W związku z uruchomieniem nowych kanałów sprzedaży poszukujemy osób które dołączą do działu e-commerce którego zadaniem jest uruchomienie nowego sklepu online, migracja ofert między platformami ich utrzymanie oraz wdrażanie nowych produktów do sprzedaży.

Twoim zadaniem będzie przygotowanie produktów do sprzedaży oraz opieka nad ofertami.

Posiadasz wykształcenie techniczne, interesuje cię elektronika i fotografia?

Zapraszamy, dołącz naszego zespołu!

Obowiązki:
  • fotografowanie produktów z branży elektronicznej, przygotowywanie zdjęć w programach graficznych
  • przygotowanie opisów nowych produktów z branży elektronicznej oraz ich wystawianie na platformach sprzedażowych tj. Allegro, sklep online
  • zarządzanie ofertami oraz ich uzupełnianie o brakujące parametry
  • wsparcie w zakresie okresowych akcji, promocji i wyprzedaży
  • monitorowanie i analiza rynku oraz nowych trendów
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne lub wiedza z zakresu elektroniki serwisowej
  • znajomość fotografii produktowej oraz Photoshop/Gimp, Corel
  • dobra znajomość platformy sprzedażowej Allegro
  • doświadczenie w branży e-commerce
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji
  • systematyczność i doskonała organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • raportowanie efektów pracy
  • samodzielność w działaniu
  • otwartość i komunikatywność
Oferta:
  • praca w solidnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowa na czas nieokreślony po 6 miesięcznym okresie próbnym
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • premia kwartalna uzależniona od osiąganych wyników w pracy
  • niezbędne szkolenia branżowe
  • praca w godz. 8-16 pięć dni w tygodniu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miejsce pracy Łódź, ul. Rzgowska 100/102
Benefity:
  • karta FitProfit
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • udział w targach branżowych oraz wybranych szkolenia z branży e-commerce
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole
  • kontakt z najnowszymi produktami z zakresu elektroniki serwisowej
  • rabat na towary przez nas oferowane
  • udział w eventach firmowych
  • pyszna świeża kawa, słodycze, owoce, napoje bez ograniczeń
  • dodatki okolicznościowe na Święta
INFORMACJE DODATKOWE:

CV oraz LM prosimy kierować na adres email praca(małpa)reball.pl

Prosimy o podanie w LM Państwa dotychczasowego doświadczenia w branży e-commerce.