Praca

ELEKTRONIK - TECHNIK SERWISANT SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO

Jeżeli:

  • jesteś elektronikiem hobbystą, elektronika to twoja pasja
  • masz doświadczenie w zakresie napraw elektroniki
  • lubisz stałą pracę w miłym zespole poza korporacją

to dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:
  • diagnoza usterek i wymiana podzespołów w sprzęcie lutowniczym i serwisowym tj zasilacze, stacje lutownicze, mierniki itp.
  • diagnoza usterek i naprawa w sprzęcie pneumatycznym do napraw ekranów dotykowych
  • doświadczenie w zakresie napraw telefonów GSM będzie dodatkowym atutem
  • kontrola jakości i testowanie nowych i naprawionych urządzeń
  • przygotowanie dokumentacji do nowych urządzeń
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • doradztwo techniczne dla klientów w zakresie oferowanego towaru
  • prezentacje oferowanych urządzeń, szkolenia wewnętrzne oraz klientów
Wymagania:
  • wykształcenie średnie elektryczne bądź elektroniczne
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy i napraw elektronicznego sprzętu serwisowego tj. lutownice, stacje lutownicze BGA, sprzęt pomiarowy oraz innych operowanych przez firmę urządzeń
  • doświadczenie min 3 lata w zakresie diagnozy usterek i naprawy urządzeń elektronicznych lub elektrycznych
  • znajomość pneumatyki i automatyki będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • dokonywanie zamówień w języku angielskim części zamiennych umożliwiającym płynność prac serwisowych
  • umiejętność lutowania i posługiwania się narzędziami pomiarowymi: multimetr, oscyloskop
  • umiejętność czytania i analizy schematów
  • komunikatywność, dokładność i wysoka kultura osobista
  • samodzielność w lokalizacji uszkodzeń i prowadzeniu napraw
  • gotowość do szkolenia i podnoszenia kwalifikacji
  • prawo jazdy kategorii B
  • chęć zdobywania wiedzy i rozwoju osobistego
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
Oferta:
  • praca skierowana do osób zainteresowanych dłuższą perspektywą zatrudnienia
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz kontakt z najnowszymi produktami z zakresu elektroniki serwisowej
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowa na czas nieokreślony po 6 miesięcznym okresie próbnym
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • premia kwartalna uzależniona od osiąganych wyników w pracy
  • praca w godz. 8-16 pięć dni w tygodniu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miejsce pracy Łódź, ul. Rzgowska 100/102
Benefity:
  • karta FitProfit
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • udział w targach branżowych na całym świecie oraz wybranych szkolenia z branży e-commerce
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole
  • kontakt z najnowszymi produktami z zakresu elektroniki serwisowej
  • niezbędne szkolenia branżowe
  • rabat na towary przez nas oferowane
  • udział w eventach firmowych
  • pyszna świeża kawa, słodycze, owoce, napoje bez ograniczeń
  • dodatki okolicznościowe na Święta
Informacje dodatkowe:

CV oraz LM prosimy kierować na adres email praca(małpa)reball.pl

Prosimy o podanie w LM Państwa dotychczasowego doświadczenia w zakresie serwisowania elektroniki.