Praca

INFLUENCER (ELEKTRONIK)

W związku z uruchomieniem nowych kanałów sprzedaży poszukujemy osób które dołączą do działu e-commerce którego zadaniem jest uruchomienie nowego sklepu online, migracja ofert między platformami ich utrzymanie oraz wdrażanie nowych produktów do sprzedaży.

Twoim zadaniem będzie przygotowanie materiałów marketingowych dotyczących oferowanych produktów oraz ich prezentacja w Social Media.

Posiadasz wykształcenie techniczne lub marketingowe, interesuje cię elektronika i Social Media?

Zapraszamy, dołącz naszego zespołu!

Obowiązki:
  • tworzenie kreatywnych treści w oparciu o najnowsze trendy i zarządzanie profilami marki w zakresie Social Media (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube)
  • udział w tworzeniu strategii komunikacji na portalach społecznościowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • prowadzenie komunikacji na portalach społecznościowych oraz moderacja komentarzy
  • pisanie i redagowanie treści marketingowych (artykuły blogowe, opisy produktów, poradniki)
  • monitorowanie i analiza rynku oraz śledzenie i analiza konkurencji
  • śledzenie i analizowanie najnowszych trendów, wdrażanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych, inicjowanie nowych działań i aktywności online
  • bieżące planowanie akcji promocyjnych z pozostałą częścią zespołu
  • analiza statystyk i wskaźników prowadzonych działań organicznych i płatnych
  • raportowanie prowadzonych działań
Wymagania:
  • zamiłowanie i znajomość branży elektroniki serwisowej
  • przygotowanie materiałów foto, video oraz ich montaż
  • dobra znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu profilami firmowymi w mediach społecznościowych
  • podstawowa znajomość narzędzi analityki internetowej: Google Analitycs, Facebook Analitycs, Google Search Console
  • podstawowa wiedza i zasady działań SEO
  • lekkie pióro, kreatywność w tworzeniu interesujących treści, perfekcyjna znajomość zasad języka polskiego
  • znajomość bieżących trendów i działań konkurencji w komunikacji w kanałach społecznościowych
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • raportowanie efektów pracy
  • samodzielność w działaniu
Oferta:
  • praca w solidnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowa na czas nieokreślony po 6 miesięcznym okresie próbnym
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • premia kwartalna uzależniona od osiąganych wyników w pracy
  • niezbędne szkolenia branżowe
  • praca w godz. 8-16 pięć dni w tygodniu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miejsce pracy Łódź, ul. Rzgowska 100/102
Benefity:
  • karta FitProfit
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • udział w targach branżowych oraz wybranych szkolenia z branży e-commerce
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole
  • kontakt z najnowszymi produktami z zakresu elektroniki serwisowej
  • udział w eventach firmowych
  • pyszna świeża kawa, słodycze, owoce, napoje bez ograniczeń
  • dodatki okolicznościowe
INFORMACJE DODATKOWE:

CV oraz LM prosimy kierować na adres email praca(małpa)reball.pl

Prosimy o podanie w LM Państwa dotychczasowego doświadczenia w branży e-commerce.