Praca

PAKOWACZ - MAGAZYNIER

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy przy kompletacji zamówień oraz magazyniera.

Praca zmianowa w godz. 7-15 lub 15-23 pięć dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli.

Studenci i uczniowie mile widziani.

Jeśli masz dość pracy biurowej, szukasz pracy w miłym zespole poza korporacją, interesujesz się elektroniką to zapraszamy, dołącz do naszego zespołu!

Chcesz się sprawdzić?

Nie wiesz czy to stanowisko będzie ci odpowiadało?

Przyjdź do nas na miesięczny okres próbny!

Nie masz nic do stracenia!

Obowiązki:
  • kompletacja zamówień i pakowanie przesyłek
  • przygotowanie towarów do sprzedaży
  • współpraca z przewoźnikami, wydawanie i odbieranie przesyłek
  • przyjmowanie dostaw i rozkładanie produktów
  • kontrola i utrzymanie porządku na magazynie oraz jego otoczeniu
  • obsługa telefoniczna klienta
  • sprawna i terminowa realizacja zleconych zadań
  • bieżące prace zlecone
Wymagania:
  • znajomość sprzętu serwisowego oraz branży e-commerce
  • bardzo dobra znajomość i szybka obsługa komputera oraz programów biurowo-magazynowych
  • systematyczność i doskonała organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • otwartość i komunikatywność
  • uczciwość oraz sumienność
  • zaangażowanie i punktualność
  • pełna sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kategorii B
  • preferowane osoby nie palące
Oferta:
  • praca od zaraz osobom zainteresowanym dłuższą perspektywą zatrudnienia
  • 6 miesięcy – umowa zlecenie – wzajemne sprawdzenie dopasowania nowej osoby do stanowiska
  • następnie roczny okres próbny (umowa na czas określony), a w przypadku sprawdzenia się na danym stanowisku praca na czas nieokreślony
  • praca zmianowa w godz. 7-15 lub 15-23 pięć dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli w stabilnie rozwijającej się firmie w Łodzi
Benefity:
  • kontakt z najnowszymi produktami z zakresu elektroniki serwisowej
  • przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole
  • udział w niezbędnych szkoleniach
  • premie uzależnione od osiąganych wyników w pracy (po zatrudnieniu na stałe)
  • rabat na towarny przez nas oferowane
  • udział w eventach firmowych
  • pyszna świeża kawa prosto z palarni, ciastka, napoje, owoce bez ograniczeń
  • dodatki okolicznościowe na Święta
  • karta FitProfit
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego