Adres firmy

Oferty pracy

Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe Firma reball.pl powstała w 2011r. Zajmujemy się sprzedażą serwisowego sprzętu elektronicznego oraz akcesorii przeznaczonych do napraw elektroniki powszechnego użytku. Od początku naszej działalności powiększamy ofertę w zakresie sprzętu i akcesorii dla elektroników, serwisów RTV/GSM oraz automatytki.
Chcesz dołączyć do naszego zespołu to sprawdź poniżej kogo aktualnie poszukujemy.

TECHNIK SERWISANT SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO

Opis stanowiska:
- diagnoza usterek w sprzęcie lutowniczym i serwisowym
- diagnoza usterek w sprzęcie pneumatycznym
- wymiana podzespołów
- kontrola jakości i testowanie naprawionych urządzeń
- biegła znajomość obsługi komputera
- doradztwo techniczne
- szkolenia użytkowników i prezentacje urządzeń

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne, elektryczne bądź elektroniczne
- praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy i napraw elektronicznego sprzętu serwisowego tj. lutownice, stacje lutownicze BGA, sprzęt pomiarowy, laminatory, autoklawy oraz innych operowanych przez nas urządzeń
- doświadczenie min 1 rok w zakresie diagnozy usterek i naprawy urządzeń elektronicznych lub elektrycznych
- znajomość pneumatyki i automatyki będzie dodatkowym atutem
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- dokonywanie zamówień w języku angielskim części zamiennych umożliwiającym płynność prac serwisowych
- umiejętność lutowania i posługiwania się narzędziami pomiarowymi: multimetr, oscyloskop
- umiejętność czytania i analizy schematów
- komunikatywność, dokładność i wysoka kultura osobista
- samodzielność w lokalizacji uszkodzeń i prowadzeniu napraw
- gotowość do szkolenia i podnoszenia kwalifikacji
- prawo jazdy kategorii B
- chęć zdobywania wiedzy i rozwoju osobistego
- mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:
- oferujemy pracę od zaraz wyłącznie osobom zainteresowanym dłuższą perspektywą zatrudnienia
- możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz kontakt z najnowszymi produktami z zakresu elektroniki serwisowej
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- trzymiesięczny okres próbny, a następnie umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony
- dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
- niezbędne szkolenia
- praca w godzinach od 8-16 od pn-pt w stabilnie rozwijającej się firmie w Łodzi

Informacje dodatkowe:
CV ze zdjęciem prosimy kierować na adres email praca@reball.pl

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

- obsługa klientów - telefoniczna, mailowa
- przyjmowanie, realizacja (pakowanie) i kontrola zamówień
- doradztwo w zakresie oferowanych produktów
- obsługa dostaw (rozładunek, załadunek) i przygotowanie towarów do sprzedaży
- obsługa zwrotów i reklamacji zgodnie z polityką firmy oraz obowiązującymi przepisami prawa
- zachowanie najwyższych standardów jakości
- uzupełnianie asortymentu i utrzymywanie porządku w magazynie
- współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:
- znajomość sprzętu z branży serwisowej
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w grupie
- odpowiedzialność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
- zdolność do analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy
- zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz rozwój firmy
- umiejętność pracy pod presją czasu
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera, programów biurowych, magazynowych oraz kasy fiskalnej
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- pracę od zaraz wyłącznie osobom zainteresowanym dłuższą perspektywą zatrudnienia
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o bogatej ofercie handlowej
- miesięczny okres próbny oraz umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony
- pracę stacjonarną w godzinach od 8-16 od pn-pt
- wynagrodzenie podstawowe podwyższane po każdym przepracowanym roku oraz system premiowy